NAUJIENOS

2014 08 02
Vytauto Kubiliaus kalba, pasakyta aptariant A. Gudaičio parodą 1977 m. spalio 8 dieną.
2014 07 08
ATNAUJINTA ANTANO GUDAIČIO TAPYBOS KONKURSO DALYVIŲ DARBŲ PARODA

Nuo antradienio, liepos 8 d. Pylimo galerijoje veikia Antano Gudaičio tapybos konkurso dalyvių darbų atnaujinta ir išplėsta paroda. Ekspozicijoje – ne tik konkurso nugalėtojų – laureatės vardą pelniusios Rūtos Eidukaitytės, garbės diplomais įvertintų Gražinos Vitartaitės, Broniaus Gražio, Aleksandro Vozbino ir Galiaus Kličiaus, bet ir dar dešimties autorių,  atrinktų iš beveik trijų dešimčių  konkurso dalyvių, kūriniai.
Konkurso nugalėtojų apdovanojimas ir parodos katalogo pristatymas numatomas liepos 29 d., pagerbiant prieš 110 metų gimusio Antano Gudaičio atminimą ir jo ryškų indėlį į Lietuvos dailę.  
Paroda veiks iki rugpjūčio 30 d.

2014 06 23
PASIBAIGĖ MENO MUGĖ ARTVILNIUS`14

Pasibaigė Tarptautinė šiuolaikinio meno mugė ArtVilnius`14.
Pylimo galerija mugėje pristatė Leonardo Tuleikio, Aloyzo Stasiulevičiaus ir Rimo Bičiūno moderniąją tapybą. Nors mūsų autorių kūryba gal ir ne visai atitinka šiandien taikomus šiuolaikiškumo ir meniškumo kriterijus, tačiau džiaugiamės sulaukę daug gerų ir profesionalių mūsų ekspozicijos lankytojų vertinimų bei gražių atsiliepimų .
Dėkojame visiems, apsilankiusiems Pylimo galerijos stende, tikimės malonaus bendradarbiavimo ateityje. 
Ačiū mugės rengėjams, rėmėjams, savanoriams!

2014 06 12
APIE ANTANO GUDAIČIO TAPYBOS KONKURSĄ – PER LRT KLASIKĄ

Apie Pylimo galerijos surengtą Antano Gudaičio tapybos konkursą –  
LRT Klasikos programos „Ryto Allegro" 2014-06-12 laidoje (nuo 3 min. 20 sek.)

2014 06 11

Birželio10 d., antradienį, Antano Gudaičio tapybos konkurso vertinimo komisija nusprendė konkurso laureato vardą skirti jaunai tapytojai Rūtai Eidukaitytei. Jai bus įteiktas Antano Gudaičio tapybos konkurso laureato diplomas „Už lietuvių koloristinės tapybos tradicijos tęstinumą ir plėtrą“ bei piniginis prizas. Kiti keturi konkursinės parodos dalyviai – Gražina Vitartaitė, Galius Kličius, Bronius Gražys ir Aleksandras Vozbinas bus apdovanoti Antano Gudaičio tapybos konkurso garbės diplomais ir paskatinamosiomis premijomis. 


Plačiau
2014 06 05
ATIDARYTA ANTANO GUDAIČIO TAPYBOS KONKURSO NUGALĖTOJŲ DARBŲ PARODA

Nuo antradienio, birželio 3 d., Pylimo galerijoje veikia Antano Gudaičio tapybos konkurso nominantų darbų paroda, kurioje dalyvauja penki autoriai – Rūta Eidukaitytė, Bronius Gražys, Galius Kličius, Gražina Vitartaitė ir Aleksandras Vozbinas. Jie vertinimo komisijos buvo išrinkti konkurso laureato ir diplomantų vardams bei premijoms gauti. Tai vertinimo komisija spręs dar viename savo posėdyje, kuris įvyks birželio 10 d. Ši paroda vyks iki birželio 28 d., o nuo liepos 1 d. Pylimo galerija tapybos mylėtojus pakvies dar į vieną parodą, skirtą lietuvių tapybos klasiko, vieno aktyviausių modernistų grupės „Ars“ įkvėpėjų  ir Lietuvos dailininkų sąjungos organizatorių, ilgamečio Lietuvos dailės instituto (Vilniaus dailės akademijos) profesoriaus Antano Gudaičio 110-osioms gimimo metinėms. Joje, šalia konkurso nugalėtojų, dalyvaus dar vienuolika šių metų konkurso dalyvių.