NAUJA PARODA

2022 06 25

Violeta Bičkutė

Tapybos paroda
VEIDRODĖLIAI


Nuo 2015 metų tapau visa jėga, didžiule energija, begaliniu atsidavimu ir rengiu parodas. Kuriu kai pakili būsena, drobėje atvaizduoju visa, kas momentiškai gražu, įkvepia, kas skatina pilietiškumo jausmą arba dorines vertybes. Mano tapyboje – neišblėstantys nauji ieškojimai ir pasikeitimai. Domėjimosi laukas yra nuo realių kūrinių iki abstrakcijų. Esu sukūrusi visą ciklą abstrakčiųjų didelio formato darbų sau charakteringu stiliumi. Dalį jų pristačiau prieš metus vykusioje personalinėje parodoje „Svajonių laukais“ Pylimo galerijoje.

Mėgstu susitikti su gamta, stebėti gamtą, ypač medžius – jų lapų spalvų pokyčius ir kamieno koloristinę paletę. Šiuo metu tapau savo studijoje – vilaitėje Vilniaus rajone. Gamtos dovana kūrėjui – galimybė įamžinti jos nuolatos besimainančią nuotaiką ir spalvų raštus.

Karantino metu gyvenimo įvykiai buvo nustūmę į aukštąjį mokslą, studijavau mokyklos pedagogiką, tačiau pajaučiau, kad nepakanka laiko tapymui ir atsitraukiau. Esu jau įgyjusi ekonomikos bakalaurą Vilniaus Universitete. Pagrindus meniniai veiklai gavau dar paauglystėje, kai šešerius metus mokiausi ir baigiau Panevėžio Dailės mokyklą.

Šioje parodoje pristatau niekur nerodytų ankstyvųjų savo tapybos darbų seriją, o taip pat ir paskutiniųjų metų tapybą. Tinkamiausia estetinė kalba bei technika kiekvienam darbui atsiranda ilguose ieškojimuose. Veidrodžius, arba jų gabaliukus savo kūriniuose panaudoju plečiant erdvę. Atspindžiai juose – spalvos ir formos poveikio liudytojai.

Kviečiu visus aplankyti mano personalinę parodą „Veidrodėliai“ Pylimo galerijoje 2022 m. birželio 28 d.– liepos 16 d.